Gyvenimo valiuta – laisvė rinktis

Gyvenimo valiuta yra pasirinkimai. Tai brangiausia valiuta. Kaip sėkmingai ją investuosime, tokį gyvenimą ir gyvensime.

Galvodami, kad galime rinktis tik užuolaidų spalvą ar kokį filmą žiūrėsime, mes pamirštame, kad esame ne gyvenimo dalyviai, o gyvenimo kūrėjai.

Šis pamiršimas mus padaro skurdžiais ir ribojančiais.

Kaip dažnai pasirinkimus investuojame, o tiksliau juos išvaistome trumpalaikiam pasitenkinimui gauti ar savo tuštybei pamaloninti, prie esmės net neprisiliesdami.

Suvokdami save kaip kūrėją – gyvename gausoje. Atrandame, kad čia ir dabar yra daugybė pasirinkimų. Tik nuo mūsų sąmoningumo ir gebėjimo pasirinkti priklausys kaip sėkmingai investuosime ir gyvensime.

Jeigu mūsų šeimininkas protas – sunkiai pavyks sėkmingai investuoti, nes būtent jis atkalbės nuo geriausių sprendimų arba net neleis pamatyti geriausių pasirinkimų. Protui patogiausiai likti saugioje, pažįstamoje aplinkoje, net, jeigu ši vieta yra gyvenimas aukos pozicijoje, baimėje, strese, kaltėje ar trūkume. Jis visomis jėgomis stenksis jus įkalbėti likti ten kur esiate.

Bet kada protas tampa tarnu, o intuicija valdove, tada atsiveria daugybė galimybių. Čia nebelieka baimių, nebelieka pasiteisinimų ir kaltės ar kaltųjų. Čia yra laisvė rinktis tai ko patys norime, tai dėl ko esame šioje žemės kelionėje.

Atrodo kiek nedaug reikia žmogui, kad jis turėtų laisvę pasirinkti, bet kiek daug išminties ir laiko reikia nutildyti protą, išsilaisvinti iš baimių, įpročių, įsitikinimų ir pažadinti bei išgirsti intuiciją.

Vieniems tai pavyksta ir jie tampa laisvi, o kiti taip ir lieka proto ir baimių vergovėje.

Šaltinis: https://laimesalchemija.lt